top of page

Spolupracuj s námi

S Životem na Louce je možné i spolupracovat. Rádi podpoříme velké firmy stejně jako šikovné jedinečné lidi a to například formou barterovou či jakoukoliv jinou, to záleží na domluvě. Pokud máš zájem o spolupráci s námi, napiš na email ivetaondriasova@zivotnalouce.org

Louka je otevřená každé spolupráci, která má ale přínos, a to například přínos zvířatům nebo planetě. Je to taková spolupráce, která souzní s naší ideou života. Může se prakticky jednat o úplně cokoliv.

Pokud bych měla trošku popsat o co se většinou jedná, je to podpora těchto věcí:

Veganství, ekologie, ruční práce, zero waste. Může to být jídlo stejně jako nádobí, kosmetika, čistící prostředky, knížky, oblečení, stavební materiály, ruční um, prostě cokoliv.

Pokud byste chtěli s Loukou spolupracovat, rozhodně se neostýchejte nám napsat.

DSC_0448 (3).jpg

Produkty - jídlo

Louka není dávno už "jen" o zvířatech, chceme dostávat do povědomí jak chutná a výživná je rostlinná strava. Proto se taky na Louce věnujeme vaření a rádi propagujeme rostlinné produkty. Nejlepší za nás, je osobní setkání s rostlinnou stravou a přesně tuto možnost my tu na Louce máme protože...

...Brigády

Na Louce pořádáme během roku spousty brigád, na kteří jezdí lidí (vegani i nevegani) kterým vaříme. Tudíž se sami mohou setkat s vaším produktem, ze kterého mi jim uvaříme anebo ho dostanou jako svačinku.

...Teambuildingy

Další možnost, jak se lidé osobně mohou setkat s Vaším produktem jsou teambuildingy, které na Louce taktéž probíhají. Skupina lidi z nějaké firmy se rozhodne u nás zažít pár dní, které je společně jako tým posílí a zároveň sami mohou zažít něco co ještě nezažili. Opět i na těchto teambuildingech lidem vaříme. Velká výhoda je v tom, že většina lidí jsou nevegani a to je přesně to co potřebujeme :-)

...Sociální sítě

Další formu reklamy a propagace může Louka nabídnout formou reklamy na Instagramu na stránce Luční Kuchyně, Luční Dílnička nebo Život na Louce, na Facebooku, na webových stránkách, a sdílením na profilech obyvatel louky.

...Luční Akce

Mimo brigád Louka pořádá i svoje akce, jedná se většinou seberozvojové víkendy, ale máme v plánu mnohem více. I na těchto událostech návštěvníkům vaříme.

...Zážitky, soukromé návštěvy, soukromé brigády a jiné

Mimo tyhle 3 hlavní pilíře reklam, jsou tu i další, a bude jich do budoucna mnohem více :)

 

Kraj Jinotaj

Kontaktní údaje

IMG-0055_edited_edited_edited.png

Předseda spolku: Iveta Ondriášová

tel. 732720132

iveta@krajjinotaj.org

bottom of page